loader image

Drużynowy Wielobój Pływacki 10-11 lat. Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików - 12 lat.

W dniu 10.06.21r. w Opocznie rozegrany został równocześnie Drużynowy Wielobój Pływacki – Dzieci 10-11 lat oraz Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-latków. Oczywiście w tak licznym i dogodnym gronie zawodników i zawodniczek z łódzkiego okręgu pływackiego nie mogło zabraknąć reprezentacji Uczniowskiego Klubu Sportowego Nawa Skierniewice. Pracowity dzień obfitujący w dużą i wszechstronną liczbę startów miała za sobą 28-osobowa pływacka drużyna UKS-u. Rywalizacja sportowa ze względu na dużą liczbę konkurencji podzielna została na 2 bloki startowe. Uzyskany dorobek medalowy pozwolił skierniewickim pływakom i pływaczkom ostatecznie na zajecie II miejsca w klubowym rankingu medalowym (7 złotych, 1 srebrny, 1 brązowy).

Karolina Leszczyńska

IV miejsce w konkurencji 200m stylem klasycznym.

Sztafety dziewcząt z rocznika 2009 w składzie Nala Kania, Karolina Leszczyńska, Maria Lendzion, Zuzanna Popińska zajęły – VII miejsce w konkurencji 4x50m stylem zmiennym i również VII miejsce w konkurencji 4x50m stylem dowolnym.

Młodsze koleżanki z rocznika 2010 okazały się bezkonkurencyjne zwyciężając w sztafecie 4x50m stylem dowolnym – skład sztafety Anna Sypniewska, Kamila Sałuda, Maria Urbanek, Lena Wieczorek.

W konkurencji 4x50m stylem zmiennym zajęły V miejsce płynąc w składzie; Nikolina Maj, Zofia Michalska, Anna Sypniewska, Kamila Sałuda.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy uzyskanych wyników, poprawy własnych rekordów, a przede wszystkim zdobytych doświadczeń startowych.