loader image

GALA SPORTU 2023 - 2024

     Przyszłość sportu należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń i walczą o ich realizację
Gala Sportu 2023-2024 przeszła do historii, a my nie możemy się doczekać kolejnych osiągnięć naszych niesamowitych sportowców!
Niech będą brawa dla naszych lokalnych bohaterów: Alicji Rodziewicz, czwartej zawodniczki EUROPEAN YOUTH OLIMPIC FESTIVAL w Mariborze oraz aktualnej rekordzistki Polski, która zasłużenie uhonorowana została tytułem Sportowca Roku 2023. Jej osiągnięcia stanowią inspirację dla nas wszystkich!
Zuzanny Denisiewicz, wiceliderki plebiscytu! Niedoścignionej mistrzyni w stylu grzbietowym – wielokrotnej złotej medalistki w tym stylu. Zuzia zawsze przynosi pozytywna energię na treningi co przenosi się na jej sukcesy.
Dwie nasze pływaczki na dwóch czołowych lokatach to historyczna chwila dla naszego Klub.
Wyborem Kapituły w dziesiątce najlepszych skierniewickich sportowców – znalazła się kolejna nasza reprezentantka – Weronika Lesiak – trzykrotna Mistrzyni Polski uplasowała się na ósmej lokacie! Serdeczne gratulacje dla Weroniki, która nie tylko znalazła się wśród 10 najlepszych sportowców miasta, ale także została uznana za najpopularniejszego sportowca w głosowaniu Radia RSC!
Nie tylko osiągnęła imponujące wyniki, ale także nieustannie inspiruje innych do dążenia do swoich celów sportowych poprzez ciężką pracę i poświęcenie.
Ponadto, nasze wspaniałe dziewczęta mistrzynie Polski i brązowe medalistki w składzie – Pola Drążkiewicz, Zuzanna Denisiewicz, Oliwia Zakrzewska, Inez Sarna i Hanna Pietrzyk – swój niekwestionowany sukces sportowy przełożyły na tytuł Drużyny Roku! Jesteście niesamowite!
Wyróżnienia w kategorii sportowiec roku z rąk Prezydenta miasta odebrali również – Pamela Broniarek, Inez Sarna i Bartłomiej Karwat. Wasze wysiłki i poświęcenie są godne podziwu!
Wyróżniony w kategorii Trener Roku został również nasz wspaniały szkoleniowiec Marcin Sarna – dziękujemy Trenerze za ogromne zaangażowanie w rozwój naszych sportowców!
Podczas Gali mieliśmy także przyjemność gościć prezes Polskiego Związku Pływackiego, żywą legendę polskiego sportu, mistrzynię Olimpijską – Otylię Jędrzejczak. Jej obecność była niezwykle inspirująca dla naszych zawodników!
Raz jeszcze gratulujemy wszystkim nagrodzonym! Wasze osiągnięcia są dowodem na to, że w Skierniewicach mamy niezwykłe talenty! Niech wasza determinacja i pasja prowadzą was dalej!