loader image

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13lat

Pokaz siły skierniewickiej drużyny.💪🏊‍♀️
Podczas dwudniowych zmagań (Skierniewice 30-31.03.2021) w ramach ogólnopolskiej rywalizacji Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12-13lat, zespół ze Skierniewic wywalczył 13 medali( 8 złotych, 3 srebrne, 2 brązowe).
Bezapelacyjnie najlepszą zawodniczką rywalizacji została Alicja Rodziewicz, która deklasując rywali zwyciężała z ogromną przewagą w każdym swoim starcie!!!
W stylu klasycznym niepokonaną była druga z naszych zawodniczek Weronika Lesiak. Zwyciężyła zarówno na dystansie 100 jak i 200 metrów w stylu klasycznym.
Do grona skierniewickich medalistów dołączył Bartek Karwat zdobywając dwa srebrne medale w konkurencjach100 i 200m stylem grzbietowym.
Brązowy medal w konkurencji 200m stylem grzbietowym wywalczyła Karolina Leszczyńska.
Pozostali członkowie drużyny UKS NAWA Skierniewice również osiągali wysokie lokaty wielokrotnie plasując się w pierwszych szóstkach rywalizacji.
W rywalizacji sztafet nasz zespół płynący w składzie: A. Rodziewicz, W. Lesiak, B. Karwat, J. Pietrowski zwyciężał zarówno w konkurencji 4×50m stylem zmiennym jak i 4×50m stylem dowolnym.
Zgromadzony przez naszych zawodników dorobek medalowy, przełożył się na zwycięstwo w klasyfikacji medalowej całych zawodów.🏆