loader image

Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego 9, 10 i 11-latków

Kolejne sukcesy naszych zawodników!!! Tym razem podczas Mistrzostw Okręgu Łódzkiego 9,10,11-latków. Dla niektórych naszych najmłodszych pływaków był to pierwszy start w zawodach. Nasi reprezentanci wrócili do Skierniewic z nowymi rekordami życiowymi oraz z nowymi doświadczeniami. Nie mogło również zabraknąć dorobku medalowego 🏅🏅🏅🏅
🥈50m stylem grzbietowym
Wysokie lokaty wywalczyli również w stylu grzbietowym – 4 miejsce Filip Rupiński, 6 miejsce Natalia Jankiewicz-Delgado, 7 miejsce Nikolina Maj, 9 miejsce Kamila Sałuda, na dystansie 50m stylem dowolnym – 5 miejsce zajął Michał Caban, 7 miejsce Nikolina Maj oraz 10 miejsce Alicja Kubik, w stylu motylkowym na dystansie 50m – 5 miejsce zajęła Michalina Gałka, natomiast na dystansie 25 metrów w tym samym stylu zajęła Nella Krawczyk, na 7 miejscu uplasowała się Kamila Sałuda w konkurencji 100m stylem klasycznym.
Miłym akcentem na zakończenie zawodów było 3 miejsce sztafety mieszanej w stylu zmiennym, nasi reprezentanci popłynęli w składzie: Jan Kotowoda, Maria Urbanek, Lena Wieczorek, Michał Caban.
Serdecznie gratulujemy, życzmy dalszych sukcesów i zapału do pracy.