Mistrzostwa Polski w Triathlonie - Rawa Mazwiecka 2021

Mistrzostwa Polski w Triathlonie.
Pamela Broniarek brązową medalistką!!! 👏👏👏🏊‍♂️🚴‍♀️🏃‍♀️
Skierniewiczanie w czołówce!!!💪💪💪
Gospodarzem tegorocznych MISTRZOSTW POLSKI w TRIATHLONIE (pływanie, rower, bieg) była Rawa Mazowiecka. W zawodach startowała elitarna grupa czołowych zawodników z całego kraju. W kategorii JUNIOR MŁODSZY startowało dwóch Skierniewiczan Jarosław Jankiewicz Delgado oraz Jakub Lesiński, natomiast w kategorii MP AGE GROUP walczyła Pamela Broniarek. Cała trójka naszych reprezentów spisała się wyśmienicie uzyskując świetne rezultaty. Pamela Broniarek zajęła trzecie miejsce i tym samym zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski w kategorii K25 Sprint (0,75-20-5) 🥉🇵🇱 👏. Jarosław Jankiewicz Delgado uplasował się na 23 pozycji 👏 a Jakub Lesiński na 54 w kategorii JUNIOR MŁODSZY Supersprint (0,4-10-2.5). Gratulacje!!!
Podczas zawodów podkreślano wyjątkowo wysoki poziom przygotowania zawodników oraz zaciętą rywalizację co docenili kibice, którzy mogli obejrzeć świetne widowisko sportowe.