loader image

Mikołajkowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Pływaniu - Łódź

Kolejne zawody z udziałem naszych pływaków i ponownie dorobek medalowy Klubu powiększył się o następne zdobycze medalowe. Podczas rozgrywanych w dniu 04.12.2019 na pływalni Szkoły Podstawowej nr 173 w Łodzi Mikołajkowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego 12-13latków w pływaniu nasi reprezentanci zaprezentowali się znakomicie, ustanawiając nowe rekordy życiowe, a przede wszystkim zajmując wysokie miejsca w klasyfikacji końcowej. W konkurencji 100m stylem motylkowym Oliwia Zakrzewska w kategorii 12-latków i  Julia Furmańska w kategorii 13-latków wywalczyły brązowe medale. Konkurencja 200m stylem grzbietowym przyniosła nam kolejne sukcesy za sprawą Zuzanny Denisiewicz, która zajęła drugie miejsce w tej samej konkurencji Jarosława Jankiewicza-Delgado był trzeci zaś Paulina Dudek była piąta. W konkurencji 100m stylem klasycznym Pola Drążkiewicz zajęła piąte miejsce, Weronika Michalik była szósta, a Michalina Rutkowska uplasowała się na czwartej lokacie. Na dystansie 200m stylem dowolnym najwyższą lokatę wśród naszych zawodników zajęła Nadia Lipowska czwarte miejsce. W konkurencji stylu zmiennego Zuzanna Denisiewicz wywalczyła srebrny medal, a Weronika Michalik była piąta. Ukoronowaniem świetnych występów była rywalizacja sztafet w konkurencji 4×50 metrów stylem dowolnym w kategorii dziewcząt nasza sztafeta płynąca w składzie: Inez Sarna, Oliwia Zakrzewska, Pola Drążkiewicz, Zuzanna Denisiewicz wywalczyła drugie miejsce. Gratulujemy zdobytych rekordów życiowych i dobrych wyników wszystkim zawodnikom.