loader image

Wojewódzka Liga Dzieci i Młodzików w Pływaniu – III runda

W dniu 24.04.2018 w Aleksandrowie Łódzkim odbyła się finałowa edycja Wojewódzkiej Ligi Dzieci i Młodzików w Pływaniu. W konkurencjach indywidualnych medale dla Skierniewic wywalczyły – Inez Sarna złoty w konkurencji 50m stylem grzbietowym oraz Paulina Dudek srebrny w konkurencji 50m stylem grzbietowym. W rywalizacji sztafet w konkurencji 4x50m stylem zmiennym nasze 11latki – Inez Sarna, Pola Drążkiewicz, Oliwia Zakrzewska i Hania Rudnicka zajęły trzecie miejsce! Również nasze 12latki – Paulina Dudek, Julia Furmańska, Nadia Lipowska i Malwina Plucińska ukończyły rywalizacje na trzeciej pozycji. Prócz zdobyczy medalowych nasi zawodnicy wielokrotnie zajmowali nagradzane miejsca w pierwszych szóstkach rywalizacji – Pola Drążkiewicz szóste miejsce w konkurencji 200m stylem klasycznym, Paulina Dudek piąte miejsce w konkurencji 200m stylem zmiennym, Julia Furmańska piąte miejsce w konkurencji 200m stylem klasycznym, Gracjan Kostański szóste miejsce w konkurencji 200m stylem klasycznym, Jakub Lesiński szóste miejsce w konkurencji 200m stylem zmiennym, Nadia Lipowska czwarte miejsce w konkurencji 50m stylem grzbietowym, Oliwia Zakrzewska szóste miejsce w konkurencji 50m stylem grzbietowym i Joanna Świderska piąte miejsce w konkurencji 200m stylem klasycznym. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!