loader image

Zawody Pływackie z Delfinem do Tokio

Dwudziesto-ośmio osobowa drużyna zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Nawa Skierniewice reprezentowała Skierniewice w Toruniu na zawodach pływackich ,,Z Delfinem do Tokio” – 27.10.2018. Podczas odbywającego mitingu, na super nowoczesnej pływalni Uniwersytetu Mikołaja Kopernika gośćmi specjalnymi byli wicemistrz świata Konrad Czerniak oraz mistrz Europy Tomasz Polewka!!! Nasi zawodnicy zdobywali medale, poprawiali rekordy życiowe i przede wszystkim zbierali bardzo cenne doświadczenie od najlepszych. Złote medale dla naszego Klubu wywalczyli: Alicja Rodziewicz w konkurencji 50m stylem motylkowym oraz w konkurencji 50m stylem grzbietowym, Jan Michalak w konkurencji 100m stylem klasycznym. Srebrne medale zdobyli: Bartłomiej Karwat w konkurencji 50m stylem motylkowym, Paulina Dudek w konkurencji 100m stylem grzbietowym oraz w konkurencji 200m stylem zmiennym, Dawid Stefanowski w konkurencji 100m stylem grzbietowym, Daniel Libera w konkurencji 100m stylem motylkowym. Brązowe medale wywalczyli: Inez Sarna w konkurencji 50m stylem grzbietowym, Pola Drążkiewicz w konkurencji 50m stylem klasycznym, Joanna Świderska w konkurencji 100m stylem klasycznym oraz Jan Michalak w konkurencji 200m stylem zmiennym. Alicja Rodziewicz w klasyfikacji generalnej zawodniczek 10-cio letnich uplasowała się na drugiej pozycji. Gratulujemy!!!