loader image

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 15lat - Gliwice 2023

Epopeja Mistrzostw Polski Juniorów 15 lat w pływaniu zapisana złotem i pasją!

Weronika Lesiak, królowa stylu klasycznego, migocze złotem na dystansach 50m, 100m i 200m! Jej ruchy jak tańce nad falami, a medale jak perły na koronie.

Alicja Rodziewicz, wirtuozka motylkowego walca, zdobywa złoto na dystansach 100m i 200m stylem motylkowym, oraz w konkurencji 400m stylem zmiennym. Srebrny medal na dystansie 200m stylem zmiennym jak akord w symfonii triumfu.

Bartłomiej Karwat, rycerz basenu, zdobywa brąz w konkurencji 200m stylem motylkowym. Jego podbój to epicka opowieść, medal – odznaka odwagi.

Julian Piotrowski, wodny bohater, zdobywa miejsca: 24 w konkurencjach 100m i 50m stylem motylkowym, oraz 22 w konkurencji 200m stylem motylkowym. Jego pływacka opowieść jest jak ballada o sile i determinacji.

I na koniec, UKS NAWA Skierniewice, niezdobyta forteca, zdobywa pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej! Nasza ekipa to nie tylko pływacy, to legenda, która rozbrzmiewa echem triumfu.

Bez naszych nieustraszonych trenerów, ta epicka podróż nie byłaby możliwa. Ich mądrość, poświęcenie i determinacja to kamień węgielny naszych zwycięstw!

I niech rozbrzmiewają echa wdzięczności dla rodziców, którzy są naszymi niezastąpionymi sojusznikami w tej wodnej wyprawie. Wasze wsparcie jest jak mocny nurt, który napędza nas do przodu!

GRATULACJE