loader image

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16lat - Bydgoszcz 2023

Powiewa aura triumfu nad falami basenu! Przed Wami opowieść o niezwyciężonych Posejdonach i Naiadach, którzy podczas Mistrzostw Polski 16-latków w Pływaniu nie tylko zdobywali medale, ale także tkali niesamowitą historię jedności, pasji i wzajemnego wsparcia.
W głębinach wody rozbrzmiewały okrzyki kibiców, a każdy ruch był jak werset epickiej sagi. To nie tylko relacja z wyścigów, lecz opowieść o bohaterach, którzy nieśli się na falach wspólnego ducha sportu, zjednoczeni niczym potężni bogowie greccy.
Zuzanna Denisiewicz – Bogini Grzbietu: Zuzanna, niepodważalna władczyni fal, tańczyła na wodnej tarczy, zdobywając złoto na 200m  Jej ciało, łamało fale, zajmując pierwsze miejsce także na 100m  Na 50m stylem grzbietowym i 200m stylem zmiennym, jej ruchy były jak melodia greckiego hymnu, a czwarte miejsce to tylko chwilowe zaklęcie, zanim znów wzniosła się na wyżyny swojej niezrównanej potęgi.
Inez Sarna – Naiada Greckiego Grzbietu: Inez, naiada błękitnego oceanu, potrafiła tańczyć po falach z gracją i siłą. Jej drugie miejsce na 50m i 100m stylem grzbietowym było jak tańczenie z wiatrem, zmysłowa poezja w ruchu. Czwarte miejsce na 50m dowolnym to tylko subtelny ukłon przed jej wszechstronnością, jak woda kłania się przed swoją panią.
Hanna Pietrzyk – Posąg Klasycznego Tańca: Hanna, jak posąg uosabiający harmonię, zdobyła czwarte miejsce na 50m i 100m stylem klasycznym, gdzie jej ruchy były jak kadencja starożytnego tańca. Czwarte miejsce na 200 m stylem klasycznym to tylko kolejna odsłona jej monumentalnej sztuki, podczas gdy piąte miejsce na 200m stylem zmiennym to jak mistyczny ukłon przed magią klasycznych stylów.
Pola Drążkiewicz – Księżniczka Klasycznego Królestwa: Pola, jak księżniczka z królestwa klasycznego, zdobyła pierwsze miejsce w finale B na 50m stylem klasycznym, gdzie każdy jej ruch był jak rytuał wielkiego triumfu. Siódme miejsce na 100m i 200m stylem klasycznym to jak święto dla królowej basenu, a jej obecność oznacza, że długo będą jeszcze trwały opowieści o wielkich uczynkach.
Oliwia Zakrzewska – Motylek Wśród Naiad: Oliwia, jak motylek tańczący wśród kwiatów, zdobyła siódme miejsce na 200m stylem motylkowym, gdzie jej ruchy były jak subtelne skrzydełka rozwinięte wśród fal. Ósme miejsce na 400m stylem zmiennym i czwarte miejsce w finale B na 50m stylem motylkowym to jak melodia wodnych wróżek, które czarują swoim urokiem.
Sebastian Głowacki – Posejdon Pływackiego Olimpu: Sebastian, jak Posejdon trzymający władzę nad głębokimi wodami, zdobył 8 miejsce w finale B na 200m stylem klasycznym, gdzie każdy jego ruch był jak głęboki oddech potężnego boga mórz. Jego miejsca na 50m i 100m stylem klasycznym to jak dźwięk potężnych fal, które są ujarzmione tylko przez niego. Ale to także pokaz jedności, gdzie każde jego osiągnięcie to także radość i siła całej drużyny.
Michał Brodowski – Władca Motyli: Michał, jak władca motyli na basenie, zdobył trzecie miejsce w finale B na 200m stylem motylkowym, gdzie jego ruchy były jak delikatne skrzydełka unoszące go ku niebu. Jego miejsca na 100m i 50m stylem motylkowym to jak morski taniec, którym tańczył na ścieżce do wielkości.
Sztafeta 4x200m dowolnym stylem – Zjednoczone Siły Posejdona: Hanna, Pola, Zuzanna i Oliwia, jak zjednoczone siły Posejdona, zdobyły brązowy medal. Ich wspólny wysiłek był jak moc fali, która uderza o brzeg, tworząc symfonię morskich dźwięków.
Sztafeta 4x100m dowolnym stylem – Zjednoczeni Wśród Greckich Bogów: Hanna, Oliwia, Zuzanna i Inez, jak zjednoczeni bogowie greccy, zajęli czwarte miejsce. Ich wspólny taniec był jak celebracja na Olimpie, gdzie każdy z nich miał swoje miejsce wśród gwiazd.
Sztafeta 4x100m stylem zmiennym – Władcy Olimpu w Wersji Basenowej: Zuzanna, Pola, Oliwia i Inez, jak władcy Olimpu na basenie, zdobyli najważniejsze miejsce – pierwsze. Ich triumf to jak grzmot uderzający o powierzchnię wody, oznaczający ich niekwestionowaną władzę nad basenem.