loader image

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18lat - Olsztyn 2023

„Wszystko co ma początek ma też koniec….a wszystko co dobre szybko się kończy….”
Przez trzy dni jak wspaniali superbohaterowie, nasi pływacy rozświetlili Olsztyn niczym niebiańskie gwiazdy podczas Mistrzostw Polski Juniorów 17-18 lat.
Wspaniały Olsztyński kwartet który dostarczał tak wiele pozytywnych emocji dla wszystkich sympatyków sportu pływackiego nie zawiódł i tym razem.
Joanna Świderska, z dźwiękiem skrzydeł motyla, swoją przygodę zakończyła po raz kolejny w finale 200m stylem motylkowym  poprawiając swój najlepszy tegoroczny wynik dotykając ściany końcowej na 6 miejscu 🙌🏼 zdobyła również 10. miejsce na 100m i 50m stylem motylkowym, wznosząc się na wyżyny. Jej pływackie moce są jak magia delikatności, która pokonuje każdą falę.
Jakub Lesiński, nieustraszony wodny wojownik, triumfował zdobywając 9. miejsce w finale B na 200m stylem grzbietowym, a także pokazując moc na 100m i 50m stylem motylkowym. Jakub na 100m stylem grzbietowym uzyskał wynik poniżej minuty 59,98. Jego pływackie umiejętności to supermoce odwagi i triumfu.
Mikołaj Maszewski, jako podróżnik morskiego królestwa, zdobył miejsca 36., 57. i 50. na różnych dystansach stylem dowolnym, ukazując, że każdy zanurzony moment to nowa superbohaterska opowieść. Mikołaj na 100m stylem dowolnym poprawił rekord życiowy o 1,6 sekundy. Jego pływackie umiejętności to supermoce odwagi i determinacji.
Jarosław Jankiewicz – Delgado, jak nieustraszony rycerz w zbroi, stawił czoła falom zdobywając miejsca 50., 56. i 56. na różnych dystansach, od klasycznego nurkowania po długie pływanie. Jego pływackie umiejętności to supermoce odwagi i morskiego bohaterstwa. Z każdym pływackim ruchem, nasza drużyna nie tylko zdobyła miejsca, ale stworzyła legendę jak wspaniali superbohaterowie na morskim niebie!
GRATULACJE!!!